alupergoly.cz
Zaujaly Vás hliníkové pergoly? Kontaktujte nás>>

Rolovací pergoly

Rolovací pergola - ukázka instalace

Rolovací pergoly jsou vhodné pro zákazníka, který se chce odlišit. Ať už se jedná o luxusní slunečníky nebo specifickou membránovou architekturu, společným jmenovatelem je nejvyšší kvalita zpracování a skvělé vlastnosti při stínění.

Tato rubrika nabízí atypické stínící prvky do exteriéru a luxusní využití volného prostoru.

Další typy pergol naleznete na stránce pergoly.

 
 
 

Rolovací pergoly - naše nabídka

 
 
 

Rolovací pergoly CUBOLA

Rolovací pergola CUBOLA

Aktuálními trendy jsou řešení pro tzv. Outdoor living – život venku. Všichni jsme řadu hodin v práci, v uzavřených prostorách s umělým osvětlením. Každou volnou chvíli proto chceme trávit venku, na čerstvém vzduchu a užívat si volnosti. Změny počasí však často zabraňují užívání našich teras či zahrad.

Proto je tady rolovací pergola CUBOLA, která Vám umožní daleko více využívat Vaši zahradu nebo terasu.

Absolutní novinka a hit pro letošní sezónu. Ideální pro soukromé účely a perfektní pro restaurace a hotely. Flexibilní terasová markýza, která se maximálně přizpůsobí Vašim potřebám. Skvělá jako reklamní nosič díky vertikálnímu prvku, který zároveň chrání před nízkým sluncem. Motorizovaný systém, který se samostatně hodí také pro krytí zimních zahrad, je nesen dvěma nebo čtyřmi hliníkovými pilíři bez viditelných spojů. Robustní, ale vzdušná a elegantní konstrukce zaujme na první pohled. Je stabilní, odolná vůči větru a díky několika variantám kotvení je možné ji umístit kdekoliv v prostoru nebo přikotvit k domu.

Naprostým unikátem je možnost řazení pergol vedle sebe bez viditelných spojů, což ocení zejména v gastronomii, kde je nutné vytvořit větší prostor pro pohoštění zákazníků bez nutnosti přidávat stojné nohy a tím ubírat prostor pro posezení.

Cubolu je možné částečně nebo zcela uzavřít bočním krytím ScreenZip a tak vytvořit zcela uzavřený samostatný prostor. ScreenZip je opatřen potahem z tkaniny Soltis nebo screen, které jsou prodyšné, propouští denní světlo a umožňují průhled ven, zároveň však chrání před průnikem nežádoucího slunečního záření a hmyzu. Systém Zip také zajistí odolnost proti větru.

 
 
 

Rolovací pergoly PERGOLINO

Rolovací pergola PERGOLINO
Rolovací pergola PERGOLINO slouží zejména jako ochrana před vlivy počasí, a to nejen pro letní restaurace, ale i pro zahradní posezení a terasy rodinných domů. Robustní velmi jednoduše se montující clona s ochranným kastlíkem, který v zataženém stavu dokonale chrání látku. Po celé délce kastlíku probíhá drážka, do které se upevňují vodící lišty s možností zvolit jejich polohu. Plynové pružiny integrované uvnitř uvedených lišt umožňují velmi silné napnutí látky. PERGOLINO v přední části podepírá dvojice či trojice stojin, které jsou z důvodu ukotvení zasunuty do země, nebo do betonových květináčů. Pro ovládání je výrobek standardně vybaven motorem s elektronickými dorazy.
 
 
 

Rolovací pergoly ALFRESCO

Rolovací pergola ALFRESCO
Rolovací pergola ALFRESCO byla vyvinuta a koncipována speciálně pro náročné komerční využití. Je jedno jestli svítí slunce či zrovna prší – tento inovativní systém je perfektním řešením pro ochranu před těmito vlivy. Je i výborným řešením, pokud chcete vytvořit místnost ve venkovním prostředí. Robustní a nerezavějící hliníková konstrukce ALFRESCO se nechá prostřednictvím nastavitelných konzol nainstalovat jak do stropu, tak na zeď. Může být též nainstalováno několik zařízení těsně vedle sebe. Díky elektromotoru dosáhnete komfortního ovládání. Voděodolný potah je pomocí systému StobLockTM optimálně napnutý. Díky integrovaným postraním okapovým profilům zůstává povrch pod markýzou stále suchý. Protože jsou zde použité extrémně kvalitní komponenty, je garantována dlouhá životnost tohoto výrobku. Pro obchodní účely může být vepředu ve spodní části nainstalován banner. Další komfortní doplňky jako halogenové osvětlení, topidla nebo motory s dálkovým ovládáním jsou taktéž k dispozici.
 
 
 

Rolovací pergoly VERANDA BOX

Rolovací pergola VERANDA BOX

Rolovací pergola VERANDA BOX je markýza s moderním designem, tichým chodem a skvělými užitnými vlastnostmi. Nachází uplatnění při stínění prosklených ploch zimních zahrad nebo pergol, ale je skvělá zejména jako flexibilní terasová markýza.

Největší předností markýzy VERANDA BOX je flexibilita umístění vodících profilů a přesah potahu přes půdorysnou plochu zimních zahrad, protože tak částečně chrání i svislé prosklené plochy. Umožňuje také větší variabilitu montáže na konstrukce zimních zahrad a pergol.

Se dvěma stojnými nohami vytvoří velmi funkční a estetické terasové krytí, které se přizpůsobí prostorovým možnostem teras. Tato markýza má vhodně vyřešené napnutí potahu a odtok vody, který je zabudován do vodících profilů.

Konstrukci markýzy tvoří hliníkové vodící profily, kazeta, válec s potahem, výpadový profil a montážní konzoly. Výpadový profil je veden v drážkách vodících profilů. Potah napínají patentované plynové písty umístěné ve vodících profilech, které umožňují maximální vypnutí potahu v každé poloze.

 
 
 

Rolovací pergoly - fotogalerie

 
 
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola CUBOLA
Rolovací pergola PERGOLINO
Rolovací pergola PERGOLINO
Rolovací pergola ALFRESCO
 
 
 
 
 
 
 
+420 777 019 899