alupergoly.cz
Zaujaly Vás hliníkové pergoly? Kontaktujte nás>>

Sklápěcí pergoly

Sklápěcí pergola - ukázka instalace

Sklápěcí pergoly, nebo-li lamelové systémy na zastřešení pergol a teras jsou jedinečné systémy, kde si můžete plynule naklápět hliníkové lamely a tím regulovat prostup světla na terasu či balkón. Úplným zavřením lamel získáte střechu odolnou vůči dešti a povětrnostím podmínkám.

Díky nejkvalitnějším materiálům se tyto stínící systémy na pergoly vyznačují vysokou životností a odolností. Nabízíme Vám speciální střechy na Vaše pergoly, lišící se šířkou lamel, rozměry, designem a sklonem lamel. Tyto jedinečné výrobky zcela změní pohled na využití teras, balkónů či restauračních předzahrádek.

Další typy pergol naleznete na stránce pergoly.

 
 
 

Sklápěcí pergoly - naše nabídka

 
 
 

Sklápěcí pergoly Meridiem

Sklápěcí pergola Meridiem

Hliníková pergola Meridiem disponuje zastřešením tvořeným naklápěcími lamelami, díky čemuž dosahuje jak kompletní voděodolnosti, tak nevídané bioklimatické funkce, která zajistí příjemně strávené chvíle na Vaší terase.

Pergola Meridiem nabízí mnoho možností doplňkového příslušenství, jako je látkové boční stínění, kompletní zasklení, infravytápění nebo senzory, které pomohou ochránit Váš zahradní nábytek před deštěm.

Jako tuzemský výrobce jsme schopni splnit každé individuální přání našich zákazníků, ať již jde o barvu, velikost nebo způsob kotvení.

 
 

Sklápěcí pergoly B-150

Sklápěcí pergola B-150

U základního a cenově nenáročného modelu B-150 lze plně automatickým naklápěním hliníkových lamel v rozsahu 150° regulovat průnik slunečních paprsků v širokém rozsahu. Lamely jsou 16 cm široké a poskytují nejen komforní zastínění, ale také ochranu proti dešti. Dešťová voda je odváděna uzavřenými lamelami a okapním žlabem do bočních svodů, které jsou umístěny uprostřed stojin. V nepříznivém počasí Vám zpříjemní pobyt na čerstvém vzduchu volitelné topné těleso či modulární systém stínících clon. Užijte si zdravý venkovní pobyt od časného jara až do pozdního podzimu!

B-150 XL pergola může být použita jako opěrná konstrukce, samostatně stojící nebo ve spojení s další pergolou B-150 XL. K dispozici je v bílé nebo antracitově šedé barvě.

 
 

Sklápěcí pergoly B-150XL

Sklápěcí pergola B-150XL

Plně automatickým naklápěním hliníkových lamel v rozsahu 150° lze regulovat průnik slunečních paprsků takřka v úplném rozsahu. Ekonomicky nenáročná pergola B-150XL přináší extra široké lamely (21 cm), které působí klidným a vyvážený dojem a umožňují širší zastínění. Dešťová voda je odváděna uzavřenými lamelami a okapním žlabem do bočních svodů, které jsou umístěny uprostřed stojin. V nepříznivém počasí Vám zpříjemní pobyt na čerstvém vzduchu volitelné topné těleso či modulární systém stínících clon. Užijte si zdravý venkovní pobyt od časného jara až do pozdního podzimu!

B-150 XL pergola může být použita jako opěrná konstrukce, samostatně stojící nebo ve spojení s další pergolou B-150 XL. K dispozici je v bílé nebo antracitově šedé barvě.

 
 

Sklápěcí pergoly B-200

Sklápěcí pergola B-200

Se sklápěcí pergolou B-200 zažijete luxusní dovolenou doma. Sklápěcí pergola B-200 je velmi variabilní estetická konstrukce z extrudovaných hliníkových profilů.

Regulaci slunečního záření zajišťují dálkově ovládané robustní hliníkové lamely umístěné ve střeše pergoly. V uzavřeném poloze nepropouští dešťové kapky, voda je navíc odváděna integrovaným odvodňovacím systémem. Lamely lze naklápět až do úhlu 160°. Tím je zajištěna dokonalá ventilace, regulace a ochrana proti slunečním paprskům. Pergoly jsou vyráběny přesně na míru. Lze je vybavit screenovými roletami odolnými proti větru, nebo průhlednými roletami pro perfektní vizuální komfort a zároveň odolnými proti větru i dešti.

 
 

Sklápěcí pergoly B-200XL

Sklápěcí pergola B-200XL

Pergola B-200XL je TOP produktem firmy Brustor v oblasti sklápěcích pergol pro rodinný venkovní pobyt. Široké lamely (21 cm) poskytují lepší zastínění i více světla, lepší ventilaci a vytváří harmonický, vizuálně vyvážený celek. Intenzitu procházejícího slunečního záření lze s plně automatickým nakláněním hliníkových lamel snadno a pohodlně regulovat. Čtyři spojené okapní žlaby odvádí dešťovou vodu prostřednictvím okapních trubek, které jsou ukryté ve stojinách pergoly. Vestavěné clony (volitelně s průhlednými okny) poskytují jedinečný komfort, který může být umocněn sálavým topným tělesem. Volitelné LED osvětlení v lamelách nebo v rámu vytváří útulné prostředí pro chvíle Vašeho odpočinku.

Pergoly B-200XL je možné vzájemně spojovat, takže je možné poskytnout zastínění a ochranu před deštěm pro ještě větší plochy. Standardní barva konstrukce je bílá nebo antracitová, volitelně lze lakovat jakoukoliv barvou ze vzorníku RAL.

 
 
 

Sklápěcí pergoly - fotogalerie

 
 
 
 
 
 
 
+420 777 019 899